Напрямок для розвитку заданий!

Колектив компанії ТД «Промінь» висловлює подяку Сафоновій Альоні за ефективний та проривний Проект, проведений у нашій компанії у період лютий-травень 2016 року: за впровадження нових методів продажу, принципів взаємодії з персоналом та закладання основ для ефективного ведення бізнесу.

До початку проекту процеси продажу в компанії були слабокеровані та непрогнозовані, взаємодія з клієнтами відбувалась хаотично, база використовувалась на 10-15%, серед працівників та керівництва панував депресивний настрій, не було професійного «драйву». Вже за результатами першого місяця проекту ми отримали зріст продажів на 107%.

В цілому завдяки проекту ми отримали:

  • Діючу та прозору СRM та упорядковані процеси роботи з клієнтами. Розробили ТЗ та впровадили готове технічне рішення. Прописали правила роботи з клієнтами. Проводимо жорсткий контроль за активністю роботи з клієнтами. В результаті вже зараз база компанії стала використовуватись на 38% (проти 13% до проекту).
  • Перейшли виключно на ефективні моделі продажу, відмовившись від занадто витратних, але малоефективних торгових представників та продажу в регіонах. Зосередились на якості телефонних продажів: відтепер менеджери мають нормативи дзвінків, плани продажу, сценарії розмови з клієнтами, приводи для дзвінка на кожен день та ін.
  • Впровадили систему ефективного старту, ввели в роботу 9 нових менеджерів: завдяки системі адаптації, навчання, підтримки, прописаним стандартам роботи продавця, сценаріям розмови нові продавці вже з першого тижня роблять продажі.
  • Нову систему мотивації, яка стимулює продавців збільшувати результати. Вже з першого місяця ефективність роботи «старих» менеджерів зросла на 50-70%. Зараз всі отримують заробітну платню відповідно до особистої продуктивності.
  • Ввели посаду «керівник відділу продажу», завдяки чому запровадили контрольні функції. Відтепер маємо прописаний функціонал, відповідальність та критерії ефективності всіх менеджерів. Відмовились від індивідуальних кабінетів, таким чином отримали можливість контролювати працівників, їх зайнятість впродовж дня, ефективність дзвінків, правильність мовних модулів, тощо.
  • Ведемо цілеспрямовану роботу з розвитку бази та збільшення об’ємів продажу. Почали активну роботу з різними каналами пошуку клієнтів (сайти, лендінг, контекстна реклама). Опрацьовуємо наступні варіанти.
  • За весь період проекту – збільшили базу активних клієнтів на 98%, об’єми продажу – на 65% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Формат проекту дозволив нам послідовно впродовж 4 місяців не тільки зрозуміти, але й застосувати на практиці інструменти, необхідні сьогодні кожній компанії для отримання максимального прибутку. Позитивні результати проекту очевидні, попереду в нас ще багато роботи, але напрямок для розвитку заданий.
Дякуємо Вам за відмінну роботу та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Власник компанії «Промінь» Щербяк Сергій Степанович

Фундамент закладений вірний, компанія поступово виходить з кризи!
Получили больше, чем планировали