Фундамент закладений вірний, компанія поступово виходить з кризи!

Висловлюємо подяку Сафоновій Альоні за виконання проектних робіт по реорганізації компанії у період з жовтня 2016 по лютий 2017, за впровадження нових ефективних методів в роботі компанії, допомогу новим власникам у відбудові компанії.

Що ми мали на початок проекту:
Проект почався у перші дні, як ми, нові власники, приступили до роботи в компанії. Завод, який працював понад 12 років, дістався нам у жахливому стані: вироблене обладнання, низькокваліфікований персонал, управління відбувалося у ручному режимі, та було зосереджено в руках однієї людини. Структура, розподілення обов’язків, делегування задач – були повністю відсутні. Компанія деградувала. Виробництво відбувалося в деякій мірі кустарними методами, продажі здійснювала одна людина – директор компанії. До того ж це були невеликі об’єми, які забезпечували тільки оплату комунальних послуг та виплату зарплатні працівникам. На протязі останніх двох років клієнтська база не перевищувала 18 клієнтів.

Що ми маємо в результаті проекту:

Впровадили структуру, розподілили обов’язки, закріпили функціонал та відповідальність. Почали вирощувати відповідальних керівників. Змогли повернути та найняти нових кваліфікованих кадрів.

Створили відділ продажу. Запровадили активні продажі. Прописали алгоритми та нормативи роботи: по залученню клієнтів, по щоденним дзвінкам, по роботі з замовленнями, з дебіторкою і т.д. Розробили скріпти для холодних дзвінків, відпрацювання заперечень.

Розробили прайси, комерційні пропозиції, каталог, буклети. Наразі в нас є керівник та 2 менеджера. Плануємо надалі розширяти відділ.

Проект прийшовся на початок несезонних зимових місяців. За цей час наші продавці мали можливість наробити базу контактів (понад 700 осіб), які планують з нами працювати з початком сезону. Та вже з січня 2017р. ми почали продавати, хоча у 2016р. продажів в січні не було зовсім.

Розробили мотивацію для продавців, яка базується на виконанні планів продажу, нормативу залучення клієнтів та своєчасному поверненні дебітори.

Розробили мотивацію виробничого персоналу. Якщо раніше виробничники отримували зарплатню за кількість відроблених годин та не були замотивовані виробляти більш продукції, дотримуватися норм браку, то наразі наші виробничники отримують зарплатню за кількість якісної виробленої продукції.

Впровадили щоденну аналітику, планування продажів, закупок, виробництва. Впродовж місяця відслідковуємо індивідуальну результативність кожного продавця.

За період проекту склалася зовсім інша культура в компанії, ніж та, що панувала тут понад 10 років. Ми заохочуємо працівників до проявлення ініціативи, до пошуку рішень, а не констатації проблем. Поступово формується сильна управлінська команда, яка працює не в протиріччі, а з єдиною метою.

Наразі вже можна констатувати, що фундамент закладений вірний, компанія поступово виходить з кризи.

Головне! За підсумками 2017р. ріст склав 31% (в порівнянні з 2016р., після двох років падіння).

Власник Компанії ТзОВ «Next Level Plast» Казмірчук Єлізавета Іванівна

Позитивні результати очевидні
Напрямок для розвитку заданий!