Header Image

Каталог ІТ рішень для HR: усі пропозиції партнерів

12.02.2020

 На цій сторінці можна скористатися всіма пропозиціями наших партнерів для оптимізації своїх HR-процесів. Список пропозицій постійно доповнюється. Якщо ви не користувалися нашими послугами, це не означає, що ми вас відпустимо без користі.

Від нашого імені, ви можете скористатися найвигіднішими пропозиціями та знижками від наших партнерів. Заберіть знижки на ІТ-рішення для HR.

Вибирайте рішення зі списку каталогу за напрямками:

Комплексна автоматизація HR-процесів

HURMA System

HURMA System – універсальна система для HRM та рекрутингу, завдяки якій ви зможете оптимізувати свої HR процеси та отримати якісний результат у роботі. Отримайте знижку в 50% на перше підключення до Hurma System за промокодом Consulting Freedom або безкоштовний період при переході з інших систем ATS/HRM.

Забрати знижку

PeopleForce

PeopleForce – сервіс, за допомогою якого можна якісно автоматизувати відразу кілька HR-процесів. У наборі пропонуються рішення: PeopleHR, PeopleRecruit, PeoplePulse, PeopleTime, PeoplePerform. Отримайте 10% знижку на перший платіж для нових користувачів системи PeopleForce при місячній передплаті та -25% на перший платіж для нових користувачів системи PeopleForce при річній підписці.

Якщо вам необхідно автоматизувати тільки рекрутинг, за спеціальним промокодом Recruit10 ви можете скористатися 10% знижкою на People Recruit. При цьому у вас існує можливість спробувати платформу протягом 14 днів абсолютно безкоштовно.

Автоматизація підбору персонала

CleverStaff

Clever Staff – система автоматизації рекрутингу, професійна система для підбору персонала.

-10% на перший платіж при підключенні ATS-системи CleverStaff на додаток до вигідних умов для нових користувачів, які пропонує сама компанія.

Забрати знижку

Автоматизація навчання персоналу

Collaborator

Сучасна LMS-система для створення навчального веб-порталу за принципами GTD (Getting Things Done) з багатьма інструментами для спільної роботи та спілкування. Вигідна індивідуальна пропозиція на підключення до LMS Collaborator з промокодом DigitalHR.

Залишити заявку

Автоматизація оцінки кандидатів/персоналу

CVPool

Це digital-платформа для відеоспівбесіди кандидатів. Принцип роботи платформи досить простий: рекрутер завантажує в систему перелік питань, встановлює потрібну послідовність, встановлює критерії оцінки, вказує бали за відповіді та надсилає посилання кандидату. Після отримання відповідей можна коментувати інтерв’ю кожного кандидата. З промокодом DigitalHR Ви можете створити 2 вакансії та переглянути 10 відеозаписів.

Забрати знижку

Чат-боти

SendPulse

Багатофункціональний інструмент для автоматизації маркетингу:
– Створюйте чат-ботів;
– робіть email, sms, viber розсилки.
Зареєструйтесь за посиланням SendPulse та отримайте знижку 1250грн. (приблизно 50$) на перші п’ять платежів. Знижка надається щомісяця по 250грн. (приблизно 10$) протягом 5 місяців.

SYNTAXISHR

SYNTAXIS HR — автоматизована система для анкетування, формування бази претендентів та wiki-довідник компанії на базі чат-бота. Скажіть, що ви звернулися до компанії за рекомендацією експертів Consulting Freedom, і вам буде зроблено індивідуальну комерційну пропозицію з максимально вигідними цінами на розробку чат-бота під ваші потреби.

Залишити заявку

Інше

CRM OneBox
OneBox – це програмне забезпечення, здатне самостійно справлятися зі складними та рутинними операціями, без додаткової допомоги з боку людини. У будь-якому бізнесі є цілий список робіт, які забирають багато часу і сил. Як правило, ці операції однотипні, а ще є головними поглиначами цінних ресурсів, які можна витратити на важливіші справи. Це рішення відноситься до категорії комплексних систем CRM.

Що може цей сервіс для HR:

Блок рекрутингу, адаптації, орг.структури, управління KPI та інше

  • .Виконувати тригерні та масові розсилки за розкладом.
  • Масово надсилати SMS.
  • Відстежувати геолокацію співробітників та техніки.
  • Порівнювати співробітників за кількістю дій та ефективності.
  • Автоматизувати процесс найму співробітників та стажування новачків.
  • Автоматизувати процесс звільнення працівників.
  • Формувати нагадування працівникам.
  • Керувати організаційною структурою підприємства.
  • Оцінювати та контролювати витрати.
  • Ставити та контролювати виконання завдань.
По промокоду DigitalHR ви отримаєте 5% знижку на ліцензію сервісу.
 


Залишити відповідь