Header Image

Порівняння можливостей українських LMS-систем для комерційного навчання

28.11.2023

В таблиці наведені основні функції LMS-систем, які затребувані з боку користувачів. AcademyOcean, Collaborator, Kwiga, LMSka, SendPulse, SkillzRun, SmartExpert, SoftBook, Westudy – це українські сервіси з широкими можливостями. Всі варті уваги і всі мають щось особливе для клієнтів.

Ви можете порівняти ті функції, які потрібні для ваших завдань. Хочемо звернути увагу, що обирати ви маєте уважно. Адже деякі сервіси підійдуть для великих онлайн-шкіл, з відомим брендом і розвиненою системою залучення учнів. Якщо ж ви початківець, або маєте не велику кількість своїх власних курсів, можливо, на старті вам доведеться відмовитись від деяких функцій і обрати просту LMS-систему. На заміну функцій, яких не вистачає, використати інші інструменти. Наприклад, Google Forms для тестування, анкетування чи опитування учнів; замість модулю гейміфікації придумати власні якорі для утримання учнів в програмі навчання; організувати закритий чат у будь-якому зручному месенджері для учнів курсу, тощо.

Нижче вашій увазі пропонуємо порівняння можливостей українських LMS-систем для комерційного навчання (для приватних онлайн-шкіл).

Якщо вам потрібна допомога у підборі сервісу, ви можете звернутись до наших фахівців за консультацією.

Порівняльна таблиця з функціями LMS-систем для комерційного навчання

Цінної інформації багато, тому радимо переглядати слайди в новій вкладці або скачайте таблицю в кінці статті

Порівняння LMS-систем

Порівняння LMS-систем

AcademyOcean, Collaborator, Kwiga, LMSka, SendPulse, SkillzRun, SmartExpert, SoftBook, Westudy

Порівняння LMS-систем

Порівняння LMS-систем

Сподіваємось, таблиця допоможе зробити правильний вибір.

Якщо ви хочете придбати повну добірку порівняльних характеристик сервісів AcademyOcean, Collaborator, Kwiga, LMSka, SendPulse, SkillzRun, SmartExpert, SoftBook, Westudy – напишіть нам на пошту consultingcenterfree@gmail.com 

В повній добірці ви отримаєте відповіді на більш ніж 70 питань. Зараз можете безкоштовно завантажити добірку із відповідями на 36 питань.

Download

Щоб не пропустити нові публікації і дослідження нашої команди, доєднуйтесь до Telegram чату для HR.


Залишити відповідь