Header Image

Аудит системи управління персоналом

Фото Виктория СиротенкоВітаю!

Якщо ви тут, отже ви вже шукаєте рішення як підвищити ефективність вашого бізнесу! І я впевнена, що можу бути вам корисна!

Більше 10-ти років я працювала в штаті різних компаній і бачила як не налаштовані процеси, плинність кадрів, не якісний персонал і хаос в управлінні персоналом – призводили до того, що бізнес працює слабо, а про розвиток Власники навіть не замислюються, перебуваючи в постійній рутині.

Аудит системи управління персоналом необхідний для отримання плану дій щодо подальшого розвитку Компанії. Мета HR-аудиту – знайти і виправити помилки.

Авторська методика гарна тим, що аудит може відповісти на будь-яке питання, на який Власник бізнесу хоче знати відповідь.

Питання, які вирішує аудит:
 1. Чому компанія не може заповнити вакантні посади?
 2. Чому у співробітників низький рівень відповідальності?
 3. Чому співробітники йдуть з компанії?
 4. Що потрібно для утримання ключових фахівців і хто вони в моєму бізнесі? Які фактори є якорями проти звільнення персоналу?
 5. Де в організаційній структурі можна скоротити витрати, де є приховані ресурси, чи можна оптимізувати роботу без втрати продуктивності?
 6. Хто з працівників перевантажений, а у кого навпаки є ресурс для виконання додаткових завдань?
 7. Хто в команді відповідає займаній посаді, а хто ні?
 8. Низький рівень кваліфікації працівників, які не хочуть вчитися – чому? що робити?
 9. Чому не працює система мотивації?
 10. Чому керівники не справляються з завданнями?
 11. Що або хто заважає впровадженню інновацій?
 12. Відсутня чітка організаційна структура, необхідно сформувати.
 13. Немає системи управління персоналом, процеси не прописані – що робити? Перш, ніж наймати HR’а, хочу розібратися самостійно, що і як має бути, щоб контролювати процес.
 14. Чи задоволені працівники роботою в компанії, стилем керівництва, роботою обслуговуючих та допоміжних підрозділів?
 15. Компанія гальмується в розвитку, чому?

Це, звичайно, далеко не весь перелік. Перед початком аудиту, ми з вами опрацьовуємо саме ті питання, на які ви хочете отримати відповідь.

Що дає HR-аудит?

ПОВНИЙ АУДИТ ВСІХ ВНУТРІШНІХ HR-ПРОЦЕСІВ

Оцінка ефективності існуючої системи управління персоналом, здатної впливати на персонал і приносити реальний дохід від використання людського ресурсу. Дозволяє дізнатися хто насправді і як у вас працює. Можна постійно порівнювати свою компанію з Google, Facebook і іншими відомими гігантами, але як зрозуміти, що буде працювати у вашій компанії? За результатами аудиту ви отримуєте рекомендації (план дій) необхідних методів і дій, які підійдуть саме вашому бізнесу.

СФОРМОВАНУ ОРГАНІЗАЦІЙНУ СТРУКТУРУ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА

Організаційну структуру компанії «як повинно бути», із зазначенням рівнів управління, прихованих ресурсів, елементів, які можуть бути скорочені без втрати продуктивності та рекомендаціями щодо поділу / оптимізації функціоналу співробітників для ефективної роботи. Ви побачите її сильні і слабкі сторони, а також побачите ділянки, які потрібно скоротити / оптимізувати без втрати продуктивності.

ПОВНИЙ ЗВІТ ПРО ЯКІСТЬ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ ВАШОЇ КОМПАНІЇ І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Звіт містить відповіді на питання: хто в команді відповідає займаній посаді, а хто ні; хто перевантажений, а у кого є резерв для виконання додаткових завдань; що мотивує ваших співробітників і які зміни необхідно ввести в систему мотивації персоналу; чому важко впроваджуються інновації та зміни, ступінь задоволеності зарплатою і лояльність, індикатори зон ризику звільнення з компанії тощо.

ВІДПОВІДІ

Відповіді на питання, так як розкриваються проблеми в системі, які заважають ефективній роботі. Перелік запитань, які заважають ефективній роботі і оцінку якості роботи окремо взятих блоків в бізнесі.

ПОВНИЙ ЗВІТ ПІСЛЯ АУДИТУ З РЕКОМЕНДАЦІЯМИ ПО ДЕТАЛЬНІЙ РОБОТІ

За результатами аудиту формується детальний і об’ємний звіт з оцінкою стану системи управління персоналом. Рекомендації дадуть вам розуміння, що з цим усім робити.

5 ПРОФІЛІВ ПОСАДИ ДЛЯ КЛЮЧОВИХ ФАХІВЦІВ

Після ознайомлення з результатами аудиту, ви вибираєте 5 посад, для яких HR-практик готує Профіль посади. За цим документом ви зможете формувати заявки на підбір потрібного вам спеціаліста як зовнішньому, так і внутрішньому менеджеру з підбору персоналу.


Залиште заявку, і наш фахівець зв’яжеться з вами для відповіді на питання.

Всього за два тижні в режимі онлайн ви отримаєте відповіді на хвилюючі вас питання, чому все працює не так, як хотілося б. І що з цим усім робити.

Подати заявку

Інші задачі, які вирішуємо:

Опис бізнес-процесів

Оцінка персоналу

Розробка эффективных систем мотивації

Розробка систем утримання персоналу

Побудова організаційних структур, організаційний дизайн