Header Image

Розробка і побудова системи навчання персоналу

Розробка системи навчання персоналу відбувається з використанням прикладів компаній-лідерів у вашій галузі. Або ж створюється абсолютно унікальний продукт. Це комплексна послуга як для offline навчання, так і для online.

Основні напрямки, в яких працюємо:

 • продуктовий рітейл;
 • не продуктовий рітейл;
 • мережа аптек;
 • банківська сфера;
 • виробництво продуктів харчування;

У нас ви можете замовити розробку системи навчання для:

 • нових співробітників;
 • діючих співробітників з метою розвитку знань / навичок, а також для підвищення кваліфікації;
 • ТОП-менеджерів;
 • виробничого персоналу;
 • внутрішнього фахівця по роботі з персоналом.

Як ми працюємо:

 1. Обговорюємо з вами завдання з побудови системи навчання персоналу, готуємо комерційну пропозицію з деталями реалізації проєкту.
 2. Підписуємо договір.
 3. Формуємо робочу групу з експертів з нашого боку і експертів з вашого.
 4. Частина 1. Наш експерт з навчання персоналу готує програму навчання для ваших співробітників, розробляє навчальний матеріал. За запитом навчальний матеріал може включати: текстовий матеріал, аудіо- та відео- записи, анімаційні ролики, SCORM-курси, домашні завдання, тести, кейси і опитування.
 5. Спеціаліст з автоматизованих систем проводить дослідження і формує пропозицію по LMS / LXS / СДН системам, які підійдуть для автоматизації системи навчання під ваші завдання.
 6. Розробляється система мотивації до навчання з елементами гейміфікації. Враховуються особливості і специфіка вашої компанії.
 7. Ми проводимо презентацію програм навчання для узгодження.
 8. Частина 2. Після узгодження програми приступаємо до другої частини проєкту – налагодження та наповнення системи дистанційного навчання (СДН).
 9. Запускаємо проєкт в тестовому режимі на 1 місяць, відпрацьовуємо і налаштовуємо процес на практиці.
 10. Документально регламентуємо весь процес.
 11. Захищаємо і здаємо проєкт.

Термін розробки і побудови системи навчання персоналу займає від 6 до 12 місяців.

ВАЖЛИВО! При розробці систем навчання персоналу, ми враховуємо ваші потреби, особливості бізнесу, можливості як фінансові, так і тимчасові, працюємо з максимальною економією бюджету без втрати якості.

Всі навчальні матеріали розробляються на основі ваших напрацювань правил / процедур / вимог, матеріали підбираються з урахуванням кращих методик у вашій сфері, інструментів і практик бізнес-шкіл, програм МВА. Після кожної теми, учень проходить тестування на закріплення знань, виконує кейси та завдання. До деяких тем додатково пропонується переглянути відео-записи онлайн-конференцій, семінарів, тренінгів.

Після завершення програми навчання, співробітник пише і захищає курсовий проєкт. Завдання курсового проєкту може бути умовним, а може бути і реальним, на базі завдань бізнесу.

Наприклад, модулі програми навчання для керівників

Модули MBA

Приймаючи рішення будувати систему навчання персоналу у себе в компанії, ви повинні розуміти, що це тривалий і трудомісткий процес. Однак, маючи внутрішню систему навчання своїх співробітників, ви отримаєте:

– прискорену і більш ефективну адаптацію нових співробітників, а це більш швидке повернення інвестицій в співробітника, тому що він швидше освоїться і почне приносити користь компанії;

– підтримання знань в актуальному стані діючих співробітників, як результат, впевненість у професійній і якісній роботі персоналу;

– гнучку систему легкої перекваліфікації або підвищення кваліфікації співробітників під потреби бізнесу;

– навчання ТОП-менеджерів найкращим практикам управління персоналом та бізнесом.

Залишилися питання – повідомляйте.

Залишити заявку

Більше інформації по темі Підготовка внутрішнього HR’a по індивідуальній програмі