Header Image

Розробка чат-ботів

Комплексна автоматизація HR процесів у Вашому бізнесі за допомогою чат-ботів в месенджерах

Розробляємо чат-ботів під будь-які HR-задачі, допомагаємо вивільнити час для втілення нових ідей і розвитку бізнесу. За допомогою чат-бота автоматизуємо весь процес, а не його частину.

Що автоматизуємо:

 • Залучення персоналу
 • Масовий підбір персоналу
 • Оцінку кандидатів
 • Адаптацію персоналу всіх категорій
 • Навчання співробітників і підвищення кваліфікації
 • Опитування
 • Оцінку персоналу
 • Комунікацію з найчастіших питань
 • Інші HR-задачі по запиту

 

Що таке ЧАТ-БОТ в месенджері?

Ви використовуєте месенджери (Telegram, WhatsApp, Viber і будь-які інші) і спілкуєтесь там з іншими людьми. Чат-бот – це такий же контакт у вашому messenger, тільки він робот / програма. З ним можна листуватися як з живою людиною, але він запрограмований і відповідає тільки по раніше складеному сценарію.

Проста аналогія – коли Ви телефонуєте в банк, Вас зустрічає «голосове меню»: «натисніть 1, якщо ви хочете …, натисніть 2 щоб …» і так далі. Це і є бот, тільки голосовий. Чат-бот в месенджерах – це текстовий бот.

 

Що вміє бот?

Залучення кандидатів

Кандидати в воронку потрапляють через рекламу. Спілкування починається в зручному для шукача месенджері. Бот розповість про вашу компанію, вигідно презентує вакансію, вибудує комунікацію з кандидатом в будь-який час доби 24/7.

Як результат, ви:

 • прискорюєте підбір,
 • знижуєте ціну залучення кандидатів при масовому підборі,
 • ефективно витрачаєте ресурси рекрутера,
 • приділяєте увагу кожному відгуку без винятку.

 

Обробка відгуків

Бот автоматично збирає відгуки з кар’єрних сайтів, соц.мереж, лендінгу, спеціалізованих груп в месенджерах і інших джерел просування вакансії. Шукачеві не потрібно заповнювати анкету, бот моментально поспілкується з кандидатом як живий рекрутер в режимі 24/7. Бот сам відбере підходящих кандидатів за заданими критеріями, дасть зворотний зв’язок шукачеві і сформує рекрутеру список фіналістів.

 

Первинний скринінг кандидатів

Відсіюйте потік кандидатів за важливими критеріями і наймайте тільки кращих співробітників.

Бот задасть первинні питання кандидатам до співбесіди, може запросити тестове завдання. Бот також може автоматично оцінювати результати тестового завдання та інформувати шукача про подальшу комунікацію.

 

Запрошення на співбесіду.

Ви знали, що 80% кандидатів віддають перевагу листуванню в месенджері телефонним дзвінкам?

Ваш HR-помічник у вигляді чат-бота, допоможе забути про дзвінки всім кандидатам одному за одним, запросить на інтерв’ю і нагадає кандидату прийти на зустріч, а вам вишле графік співбесід і резюме кандидатів.

 

Автоматичні нагадування

Нагадування підвищують число тих, хто прийшов на інтерв’ю, на 10-15%. І чат-бот робить це автоматично. У день співбесіди, за кілька годин, система нагадає кандидату про майбутнє інтерв’ю, вишле детальну карту проїзду та ще раз інформацію про вакансію.

Якщо співбесіди проводяться індивідуально, система проконтролює, щоб на один і той же час не було записано кілька кандидатів.

 

Адаптація

Оточіть персонал турботою з першого дня роботи.

Виділіться серед інших роботодавців – допоможіть кандидатам більше дізнатися про команду і обов’язки посади до того, як вони приступили до роботи.

Чат-бот розповість про компанію, познайомить з іншими співробітниками і дасть базу корисних знань.

Допоможе з подальшим планом дій, який дозволить стати новачкам успішними на новій роботі. Чат-бот скорочує час, що витрачається на адаптацію, в 2 рази.

 

Зворотній зв’язок про адаптацію

Постійно тримайте руку на пульсі, отримуючи зворотний зв’язок від нового співробітника.

Бот буде періодично запитувати його про враження, досвід і відчуттях в процесі адаптації, зводячи все в корисну аналітику, що дозволяє коригувати процес.

 

Опитування співробітників по готовим сценаріями для будь-яких HR-завдань

Сьогодні у 95% людей є месенджери. Будьте там, де ваші співробітники, використовуючи «живі» сценарії для природнього діалогу. Перевіряйте відгуки, лояльність і задоволеність персоналу через анонімні опитування і детальну аналітику. Пульс-опитування, 360, NPS і exit-інтерв’ю за допомогою чат-бота – це автоматичні контакти з співробітниками по всіх можливих HR-задачах. Навіть, якщо вам потрібно влаштувати голосування по темі корпоративу. Опитуйте команду і виявляйте проблемні місця.

 

Залученість

Тримайте руку на пульсі команди – знайте, що вона цінує, і чому співробітники йдуть.

Зробивши аргументовані висновки, ви покращите свої KPI і отримаєте професійний розвиток. Чат-бот допоможе в зборі відповідей на питання, в комунікації з винятковими питаннями, а також спростить комунікацію зі співробітниками.

 

Оцінка якості рекрутингового процесу (NPS)

Чат-бот запропонує кандидатам невеликий опитувальник з питаннями про якість зустрічі, інтерв’ю та розмови з рекрутером. За допомогою отриманих даних, ви зможете поліпшити процес найму навіть в найвіддаленіших філіях компанії.

 

Exit-interview

Ви знали, що в exit-інтерв’ю чат-ботам довіряють в 3 рази більше?

За допомогою чат-бота ви легко зберете зворотній зв’язок від працівника, який звільняється, зрозумієте, чому він йде і зафіксуєте причину. Адже утримати співробітників завжди дешевше, ніж найняти.

Дані, які збирає чат-бот, формуються в аналітику, ви зможете відслідковувати критичні моменти і змінюватися. Зможете побачити в динаміці, наскільки вжиті заходи позначилися на причинах звільнення.

 

Відповіді на запитання

Чат-бот легко відповість на питання співробітника про кількість доступних днів відпустки, відправить контакт колеги, оформить запит на довідку про заробітну плату, попередить колег про відсутніх співробітників або про тих, хто у відпустці і багато іншого.

Ви вже склали список завдань, які віддасте чат-боту?

 Вже порахували скільки часу заощадите, якщо у вас буде такий HR-помічник?

Замовте консультацію по чат-ботах для ваших цілей

Залишити запит

 

Переваги ЧАТ-БОТА:
 • Підвищення ефективності HR-відділу за рахунок автоматизації рутинних завдань
 • Економія від 30 до 80 робочих годин на місяць
 • Дистанційна робота з командою
 • Простий і зрозумілий інтерфейс
 • Підписка в 1 клік без подвійного підтвердження
 • Можливість масової розсилки повідомлень
 • Листування і розсилки 1: 1 (інші підписники не бачать чужих повідомлень)
 • Тільки адміністратори можуть публікувати повідомлення
 • Можливість сегментації списку підписників і розсилка по окремим групам
 • Відстеження статистики та активності підписників
 • Автоматична обробка відповідей, інтерактивні елементи, голосування, кнопки, тести і т.п.
 • 100% -а доставка повідомлень. Ваше повідомлення не потрапить в спам і не буде пропущено
 • Можливість підключити сторонні сервіси. Використовуючи інтеграції та API ми підключимо будь-які зручні для вашої роботи сервіси – CRM, сервіси пошуку та підбору кандидатів, job-сайти, лендінги та ін.

 

Замислилися про розробку чат-бота?

Будемо раді відповісти на ваші запитання