Header Image

Розробка ефективних систем мотивації

Система мотивації — це комплекс матеріальних та нематеріальних стимулів, покликаний забезпечити якісну та продуктивну працю працівників, а також залучити до компанії найталановитіших фахівців та утримати їх.

Основне завдання створення систем мотивації полягає в тому, щоб виробити та закріпити необхідну виробничу поведінку співробітників.

Грамотно розроблена система мотивації персоналу дозволить сучасному роботодавцю:

 1. Чітко узгодити цілі роботи конкретного співробітника, структурного підрозділу та компанії загалом, а також способи їх досягнення.
 2. Вирішити проблеми з плинністю кадрів та «кадровим голодом», утримуючи висококваліфікованих фахівців, «заточених» під конкретну компанію.
 3. Скоротити тимчасові та фінансові витрати на пошук, підбір та адаптацію персоналу.
 4. Сформувати згуртований колектив однодумців, підтримувати у ньому впевненість у професійній затребуваності з боку роботодавця і бажання працювати у цій компанії ефективно, з повною віддачею, з мотивацією на результат.

Наша команда розробляє різні системи мотивації, але, як правило, це комплексні системи, що включають матеріальні та нематеріальні стимулюючі елементи.

фото элементы системы мотивацииЕлементи системи мотивації

До нас звертаються із різними запитами для розробки систем мотивації. Ми намагаємося в першу чергу враховувати інтереси бізнесу у довгостроковій перспективі.

При розробці систем мотивації використовуємо такі форми та системи оплати праці:
 • Відрядні: пряма відрядна, відрядно-преміальна, відрядно-прогресивна, акордна, опосередковано-відрядна;
 • Погодинні: проста погодинна, погодинно-преміальна;
 • Тарифні системи: тарифні ставки, тарифні сітки, тарифно-кваліфікаційний довідник, посадові оклади, надбавки та доплати до тарифних ставок, районні коефіцієнти до заробітної плати;
 • КТУ – Коефіцієнт трудової участі;
 • Система градацій (грейдинг);
 • Система KPI;
 • Система керування по цілям (MBO);
 • Система бенефітів на вибір – Cafeteria Plan;
 • Елементи не матеріального стимулювання;
 • Індивідуальні системи мотивації з урахуванням бізнес-завдань.

Ми проводимо діагностику та аналіз існуючої системи мотивації у компанії. Її плюси та мінуси. Формуємо та прописуємо критерії результативності, структурного підрозділу, співробітника зокрема, за напрямками, у яких працює компанія.

Звертаємо вашу увагу, що є основні етапи розробки та впровадження системи мотивації персоналу в організації. Саме з цих етапів складатиметься план нашої роботи при розробці системи мотивації для вашої компанії.

фото этапы внедрения системы мотивацииПлан розробки системи мотивації

Звертаючись до нас за розробкою системи мотивації для персоналу, ви отримаєте якісну послугу від професіоналів своєї справи.

ВАЖЛИВО! Для розробки систем мотивації ми створюємо внутрішню робочу групу, куди входять фахівці зі сфери діяльності вашого підприємства, ретельно проводимо моніторинг конкурентів та аналізуємо великий обсяг даних за попередні періоди роботи вашої компанії.

Можливі варіанти розробки систем мотивації:

 1. Часткова розробка матеріальної мотивації. Для окремо взятого підрозділу чи співробітника, окремих рівнів управління (наприклад, для ТОП-менеджерів чи керівників структурних підрозділів).
 2. Розробка не матеріальної системи мотивації. Для всіх підрозділів та співробітників компанії.
 3. Комплексна розробка. Для всіх підрозділів та співробітників компанії.
 4. Розробка кадрової політики, що включає компенсаційний пакет (бенефіти та пільги) для співробітників компанії.

Залежно від того, що вам необхідно в даний момент, ви можете замовити розробку будь-якого варіанту системи мотивації з перерахованих вище.

Крім того, ви можете скористатися пропозицією безкоштовної консультації нашого експерта з ваших питань, щоб детальніше зорієнтуватися та зафіксувати потребу.

Вартість розробки систем мотивації обговорюється індивідуально.


Зв’яжіться з нами, обговоримо вашу думку щодо чинної системи мотивації та що ви хочете змінити.

Потрібна консультація