Header Image

Старт онлайн школи для HR фахівців — Digital HR

16.05.2018

15 травня 2018 офіційно стартувала онлайн школа для HR фахівців Digital HR.

Ідея онлайн школи Digital HR народилася раптово, коли ми зрозуміли, що велика кількість HR фахівців мають потребу не тільки в якісному продукті, в якісному підвищенні свого професійного рівня, а й в тому, щоб йти в ногу з часом. Майбутнє вже настало! І ми з Вами постійно спостерігаємо як стрімко змінюється світ навколо нас.

HR інструменти змінюються теж!

Все частіше вакансії закриваються за допомогою соціальних мереж, а не Job-порталів. Все більша і більша кількість фахівців замислюється над оптимізацією і автоматизацією HR процесів. Боротьба за кадри призвела до розширення зони інтересів HR в сторону маркетингових інструментів: E-mail маркетинг для HR, SMM стратегії для просування HR бренду, e-learning системи для навчання персоналу, чат-боти помічники, автоматизовані комунікації в месенджерах з кандидатами і т. д. І це далеко не все!

Ми були приємно здивовані, що безліч тем курсів, які ми анонсували при запуску онлайн-школи, викликали позитивний резонанс серед HR аудиторії.

Багато хто цікавився термінами запуску інших перспективних тем, які ми плануємо запустити протягом півроку. З найближчими датами старту  курсів, що цікавлять можна ознайомитися тут. Багато хто вже зараз поспішив зареєструватися і успішно проходять курси, які ми анонсували. Хочемо також зазначити, що школа вийшла навіть міжнародною 🙂 У нас є учні не тільки з України, а також з Росії та Білорусі, що не може не надихати на якнайшвидшу підготовку всього матеріалу, яким хочемо з вами поділитися.

Поспішаємо порадувати наших HR шанувальників, що у нас плануються акції, де будуть розігруватися знижки до 50% на курси школи. Тому, слідкуйте за нашими оновленнями.

Підписуйтесь на нас в соціальних мережах, щоб не пропустити новини!

Ми будемо Вам раді!

Ми на Facebook

А ми поки порадіємо, що наша школа перетворюється в затребуваний і корисний продукт!

Ми будемо постійно покращувати якість своїх курсів, тому відео уроки поступово будуть оновлюватися. Як то кажуть, немає межі досконалості!

Побачимося в школі!


Залишити відповідь